Rozwijamy się, gdyż cenimy jakość

KONTAKT

TECHAT Magdalena Częstochowska.
Zakrze 80
80-200 Łosice
tel. +48 505 591 958
fax +48 83 357 21 85
PN - PT 8:00 - 17:00

O NAS

Firma TECHAT jest autoryzowanym przedstawicielem generalnego importera sprzętu i urządzeń firmy Pezal KIPOR/POLSKA. Na rynku działamy już blisko 10 lat. Przez ten czas istnieliśmy pod nazwą CERAMIKA. Z początkiem roku 2013 w firmie zostały przeprowadzone liczne zmiany, które wynikały głównie z ciągłego poszerzania oferty oraz świadczonych przez nas usług.
W trakcie reorganizacji, firma przyjęła nową nazwę i nowe logo:


Zakład Główny oraz Biuro firmy mieszczą się w Łosicach (08-200 Łosice, Zakrze 80). W tym samym miejscu mieści się również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostępne są w sprzedaży wszystkie części zamienne do oferowanych przez nas urządzeń. Także w Łosicach znajduje się magazyn wypożyczanych przez nas agregatów prądotwórczych i maszyn budowlanych (zagęszczarki, motopompy, itp.)

Przez długi okres działalności na rynku zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz zaufanie wielu stałych odbiorców. Firma zajmuje się sprzedażą urządzeń i maszyn oraz świadczy usługi związane ze sprzedawanym asortymentem.

SPRZEDAŻ
W zależności od potrzeb oferujemy między innymi generatory benzynowe oraz z silnikami diesel'a. Ponadto oferta obejmuje sprzęt Garden (np. kosiarki), Marine (np. silniki zaburtowe, łodzie) i inne.

Urządzenia, które posiadamy w swojej ofercie cechują się wysoką jakością i precyzją wykonania.. Urządzenia te ponad to oferowane są w bardzo przystępnej cenie. Na sprzedawany sprzęt zapewniamy gwarancje oraz oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto dysponujemy kompletnym asortymentem części zamiennych.

USŁUGI
Oprócz sprzedaży maszyn w stałej ofercie posiadamy również szereg usług dodatkowych:
INSTALACJA I MONTAŻ AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników zajmujących się instalowaniem i montażem oferowanych przez nas agregatów prądotwórczych. Elektrycy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie montują i instalują agregaty prądotwórcze oraz tworzą potrzebną dokumentację techniczną.

WYNAJEM AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH ORAZ SPRZĘTU BUDOWLANEGO
Wynajmujemy agregaty prądotwórcze o różnej mocy, od 3kVA do około 200 kVA. Sprzęt jest w pełni wyciszony oraz poddawany nieustannej kontroli technicznej, co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność przy pracy. Oferujemy wynajem agregatów wraz z fachową, wykwalifikowaną osobą do ich obsługi. W ofercie posiadamy agregaty stacjonarne o niewielkiej mocy oraz zainstalowane na odpowiednich podwoziach o większej mocy.
Nasze agregaty zasilały już do tej pory:
- koncerty organizowane przez Urzędy Miast i Gmin;
- imprezy plenerowe różnego rodzaju;
- imprezy zorganizowane, takie, jak wesela itp. (zasilanie awaryjne, ale też i stałe);
- zasilanie zastępcze przy różnego rodzaju pracach budowlanych;
- zasilanie zastępcze lub awaryjne w kurnikach, pieczarkarniach i innego rodzaju halach;
- awarie wszelkiego rodzaju i wiele innych.

MONTAŻ PODWOZI POD AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE:
Firma zajmuje się konstruowaniem i doborem odpowiednich przyczep i podwozi pod oferowane przez nas agregaty prądotwórcze. Jest to doskonały sposób na przemieszczanie się urządzeń o znacznych gabarytach. SERWIS Na miejscu (Łosice, Zakrze 80) zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanego przez nas sprzętu i urządzeń. Zatrudniamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, która posiada znaczne doświadczenie przy pracy z tymi urządzeniami – mechaników i elektryków.

WYCEŃ AGREGAT